..Fiction Masters-Masters of Fiction..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
..Fiction Masters-Masters of Fiction..

Hikayelerinizi, yazılarınızı yayınlayabileceğiniz, görüş aktarabileceğiniz süper forum...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HaRriEtt(Ece)

2 posters
YazarMesaj
HaRriEtt
Queen of Britain
Registered Author

Queen of Britain  Registered Author
HaRriEtt

HaRriEtt(Ece) Empty
MesajKonu: HaRriEtt(Ece)   HaRriEtt(Ece) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 5:39 pm

1993 yazının 16. gününde dünyaya geldim.Bu sene lise 1 olup, yepyeni bir okul hayatına başlıyacağım.Yazmaya başlamam kalemi ilk tutuşumdur.Kendimi bildim bileli yazarım. Değişken bir kişiliğim vardır.İngiliz Kraliyet Hanedanlarına ve Eski Yunan mitolojisine ilgim büyüktür.İngiliz Kraliyet Hanedanları içinde en çok Tudor ( Very Happy ) hanedanını severim.Tutukularım arasında kitap en başta olup sırasıyla müzik,sinema,futbol,tarih diye sıralanarak gider.
Koyu bir Galatasaray fanatiği olup hiçbir maçını kaçırmam.
Osmanlı ve İngiliz tarihi her zaman bana çekiçi gelmiştir.
Lost,Heroes,Charmed,Dallas( Very Happy ),The Tudors benim favori dizilerimdir.
Evanescence,Dalida,Muse,Grup seksendört,Mor ve Ötesi favori gruplarımdır.
Harry Potter,Dan Brown kitapları,Romeo ve Juliet,Hamlet(okudum),İtalyanca Aşk Başkadır,Suç ve Ceza vb. en çok beğendiğim kitaplardır.
Yazmak benim için önemlidir.Ben ancak kalemim ile her şeyi değiştirebileceğimi düşünürüm."Kalem, kılıçtan keskindir" sözü benim için %100 geçerlidir.Sadece Harry Potter Hayran Hikayesi yazmam.Şiirlerimde vardır fakat daha şiir yazmaya yeni başladığımdan pek iyi değillerdir.
Benim için olmazsa olmaz şeyler vardır.Mp4,bilgisayar,kalem ve kağıt,kitaplarım ve filim koleksiyonum benim en değer verdiklerimdir.

Ben bu kadarımdır.Söz verdiğim gibi kendimi anlatan uzunca bir yazı yazdım.

Herkese sevgiler ve saygılar.
XXX
ECE
http://lareineetmelodie.forumup.web.tr
HaMLeT
Emperor of Fictions
Prince of Denmark

Emperor of Fictions  Prince of Denmark
HaMLeT

HaRriEtt(Ece) Empty
MesajKonu: Geri: HaRriEtt(Ece)   HaRriEtt(Ece) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:41 pm

Canımdır cicimdir.

Ahaha bir hikaye yazacaktı, valla online bile olmuş da ben yoktum evde ondan giremedim nete, anca geliyorum.

Lord Voldemort hayranı insan. Kimi Raikkonen hastası, Jonathan Rhys Meyers'ın koyu fanı...

Süperdir o =)
https://fictionmasters.yetkin-forum.com

HaRriEtt(Ece)
1 sayfadaki 1 sayfası