..Fiction Masters-Masters of Fiction..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
..Fiction Masters-Masters of Fiction..

Hikayelerinizi, yazılarınızı yayınlayabileceğiniz, görüş aktarabileceğiniz süper forum...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Her zaman seninleyim (Lily/James)

2 posters
YazarMesaj
HaRriEtt
Queen of Britain
Registered Author

Queen of Britain  Registered Author
HaRriEtt

Her zaman seninleyim (Lily/James) Empty
MesajKonu: Her zaman seninleyim (Lily/James)   Her zaman seninleyim (Lily/James) Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 1:22 pm

HER ZAMAN SENİNLEYİM

Ruhen hep yanındayım hayatım.Sadece kalbinin derinliklerine bakman yeterli beni görmek için…

Güneş, ihtişamlı şatoyu, karartıcı bulutların arasından aydınlatıyordu.Herkesten önce kasvetli güne uyandım yine.Cumartesiydi.O yüzden daha kimse uyanmamıştı.
Üzerime kot pantolonumu ve yeşil kazağımı geçirerek, kalan ödevlerimi yapmak için kütüphanenin yolunu tuttum.Aslında hiçbir zaman ödevlerimi hafta sonuna bırakmazdım ama dün gece kulede parti yapılmıştı.Bende ilk defa tam anlamıyla partiye katılmıştım.Gecenin ilerleyen saatlerinde sadece son sınıfların yarısı kalmıştı.Birden “şişe çevirmece oyunu oynayalım” dedi Sirius.İşte ne olduysa ondan sonra oldu.

&&&&&&&&&&&&&

--Şişe çevirmece oynayalım, dedi Sirius, biraz önce bitirmiş olduğu kaymak birasının şişesini göstererek.Yanında oturan James hemen yerinden kalkarak organize etmeye başladı.

--Şu koltukları itin.Pufları çekin.Muggle yöntemleriyle oynuyoruz.Hiç kimseden itiraz istemiyorum.Özelliklede senden Evans, diyerek bana baktı.Ben tamam anlamında başımı salladım ve pufların içinde tek boş kalan pufa oturdum.Tam karşımda da gülümseyerek oturan James vardı.Bu da demek oluyordu ki, şişe en az bir kere ikimizin arasında duracaktı.Yerimde huzursuzca kıpırdandım.Bunu gören James sadece gülümsedi ve Sirius’dan aldığı şişeyi hızlıca çevirdi.Şişe ilk başta hızlıydı.Hem de çok hızlıydı.Daha sonra yavaşladı ve en sonunda durdu.Şişenin ucu hemen yanımda oturan Peter’a bakıyordu.

James muggle yöntemiyle oynadığımız için ilk önce seçim hakkı sundu.

--Doğruluk mu cesaretlik mi?
Peter biraz düşündükten sonra cevapladı.

--Doğruluk.

James gülerek sorusunu sordu ve cevabını aldı.10 dakika boyunca oyun döndü ve en sonunda Sirius bana soru sorma fırsatı kaptı.Sirius tuttuğu verilere baktı ve sıranın kesinlikle doğrulukta olduğunu görünce direk sorusunu sordu.

--Sümsükus ile nasıl bir arkadaşlığını var?

Bu soru oturan herkesin dikkatini çekmişti.Özelliklede James’in.Ciddi bir ifadeyle bana bakarak cevabımı bekledi.

--Onun adı bir kere Severus ve o benim arkadaşım Sirius.Aynı senin gibi, diye cevapladım.James bu cevap üzerine gülümsedi ve şişeyi göstererek,

--Çevir bakalım Evans, dedi.Ben hafifçe gülümsedim ve şişeyi çevirdim.Şişe döndü ve ucu James’de duruncaya kadar durmadı.Elime geçen fırsatla gülümsememi büyüttüm ve seçim hakkı tanıdım.

--Doğruluk mu cesaretlik mi?

James hiç düşünmeden,

--Doğruluk, dedi.Biraz düşündüm ve sordum.

--Bu güne kadar kaç kıza aşık oldun veya hoşlandın?

Aslında cevabını biliyordum.Bir çok kıza diyecekti ama ben bu cevabı duymak isteyip istemediğimi bilmiyordum.James ciddi bir şekilde soruma cevap verdi..Cevap verirken tam gözlerimin içine bakıyordu.

--Sadece bir kıza.

Bu cevap üzerine herkes şaşkına döndü.En fazlada ben.Bu cevabın gerçek olup olmadığını bilemiyordum ama Remus birden konuştu.

--Gerçek.

Herkes koltukta oturan ve sadece oyunu izleyen Remus’a baktık.Hiç kimseye çaktırmadan cevapların gerçek olup olmadığına bakıyordu.Bu bir bakıma beni mutlu etmişti.Herkes oyuna geri dönerken James bir kez daha şişeyi çevirdi.Ucu bir anda bende durunca karşı atağa geçti.

--Doğruluk mu Cesaret mi?, diye sordu ama hemen yanında ki Sirius verilerine bakarak araya girdi.

--Sıra cesaretlikte.

Sirius gülümseyerek başını kaldırdı ve James’in kulağına bir şey fısıldadı.Fakat James bu fikri beğenmemişti.Ben onun gözlerinden okuyabiliyordum.İstemediğim bir şeyi yaptırmayacaktı.Birden aklına bir şey geldi.Ona eğilen herkesi eliyle durdururken gülümseyerek bana döndü.

--Evans, eğer cesaretin varsa benim soracağım soruya doğru yanıt verirsin.

--Bunu beklemiyordum.İlk başta herkes gibi bunun iyi bir cesaret emri olmadığını düşündüm ama sorduğu soruyla olduğum yerde dondum.

--Kimden hoşlanıyorsun Evans?

Soruya doğru cevap vermeliydim.Yanlış cevap verirsem ortaya çıkardı.

Cevabı aslında çok iyi biliyordum ama söyleyemiyordum.Derin bir nefes aldım ve ellerime bakarak cevapladım.

--James Potter.

Bunu söylerken kıpkırmızı kesildiğimi hissettim.Hemen yerimden kalktım ve hiç kimseye bakmadan kızlar yatakhanesine yöneldim.Merdivenlerden çıkarken Remus’un şaşkın sesini duydum.

--Doğru…

&&&&&&&&&&&&&&&&

Dün gecenin bir rüya olmasını dilerdim ama hayır değildi.Herkesin ortasında James’den hoşlandığımı söylemiştim.Gryffindor korumacı olduğundan haber okula yayılmazdı ama yine de artık James’in yüzüne bakamayacaktım.

Bunları düşünürken kütüphaneye gelmiştim bile.Yavaşça içeriye girdim.Madam Pierce yoktu.Kitaplıklar arasında gezindim.”Yaşayan Ölüm İçkisi” adlı kitabı arıyordum.Dün en arkaya bırakmıştım kitabı.Direk oraya gittim ama kitap bıraktığım yerde değildi.Birden arkamdan bir ses geldi.Biri bana seslenmişti.Yerimden sıçramıştım bu yüzden.

--Lily.

Nefesimi kontrol etmeye çalışarak sesin geldiği tarafa döndüm.Karşımda elinde aradığım kitapla duvara yaslanmış James duruyordu.Hafifçe yutkundum onun gülümsediğini görünce.James yavaşça kitabı bana uzattı ve arkasına bakmadan kütüphaneden çıktı.Ben şaşkınca orada duruyordum.Birden kitap elimden düştü.Eğildim onu almak için ama gözüme kitabın içinden düşen parşömen kağıdı takıldı.Uzandım ve onu aldım.İkiye katlanmış kağıdı açtım.James’in mükemmel el yazısıyla yazılmış kelimeleri okumaya başladım.

Lily,

Seni her şeyden çok seviyorum.Senin istediğin her şeyi yaparım.Yeter ki sen bana evet de.

Lily, benimle çıkar mısın?

James POTTER

Ondan sonra ne olduğunu soracak olursan, sana verebileceğim tek bir cevap olur.Babanla bir daha hiç ayrılmadık o günden sonra.Şimdi sana 7 aylık hamileyim.Bu satırları senin için yaptığımız odada, babanın benim için yaptığı sallanan koltukta yazıyorum.Sadece senin için tatlım.

Sen bunu okuduğunda yanında olacağım.Bedenen olmasa da ruhen daima seninleyim.Seni çok seviyorum.

Annen

Lily POTTER

------------------------------------------------------------------------------------

Gözyaşları eskimiş güncenin yapraklarına dökülürken, bunu okuyan genç adam acıyla fısıldadı.

--Bende seni seviyorum anne…

SON
XXX
Harriett

En son HaRriEtt tarafından Perş. Ağus. 28, 2008 3:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Değişiklik)
http://lareineetmelodie.forumup.web.tr
HaMLeT
Emperor of Fictions
Prince of Denmark

Emperor of Fictions  Prince of Denmark
HaMLeT

MesajKonu: Geri: Her zaman seninleyim (Lily/James)   Her zaman seninleyim (Lily/James) Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 2:51 pm

Britanya Kraliçe'miz döktürmüş gene. Süpersin Ece =))) Ellerine sağlıııkkkk =))
https://fictionmasters.yetkin-forum.com
HaRriEtt
Queen of Britain
Registered Author

Queen of Britain  Registered Author
HaRriEtt

MesajKonu: Geri: Her zaman seninleyim (Lily/James)   Her zaman seninleyim (Lily/James) Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 3:55 pm

Boşuna Britanya Kraliçesi değilim Smile
çok sağol canım Smile beğenmene sevindim Smile
http://lareineetmelodie.forumup.web.tr

Her zaman seninleyim (Lily/James)
1 sayfadaki 1 sayfası